Beslissingen gemeenteraad 7 september 2017
CD&V Schoten
N°64 - 07/09/2017
 
 
Elektrisch laadpalen in onze gemeente


Onze gemeente Schoten plaatst 3 elektrische laadpalen in 2017. Tegen 2020 zullen dit er 11 worden.

Lees meer ›

Welkom Erik! Bedankt Sandra!

Aan het begin van de zomervakantie kondigde Sandra Denis haar ontslag als lid van de gemeenteraad aan. Zij werd vanavond opgevold door Erik Maes

Lees meer ›

 
Veilig Schoolbegin

Net zoals de voorbije jaren voert JONGCD&V Schoten aan het einde van de zomervakantie actie voor een veilig schoolbegin. Dit doen we door 6000 affiches “Veilig Schoolbegin” te verspreiden in de straten rond de Schotense scholen.

 Het begin van het schooljaar is altijd een drukke periode op de weg. Veel kinderen rijden voor het eerst terug naar school en moeten terug wennen aan de verkeersregels. Maar ook voor veel automobilisten vraagt de plotselinge stijging van al die fietsers op de baan een aanpassing. Met deze actie willen we daarom iedereen sensibiliseren om de eerste weken extra oplettend te zijn.

Lees meer ›