Nu de verkiezingen er bijna zijn en alle kandidatenlijsten bekend zijn,  blijkt dat CD&V Schoten de jongste én de oudste kandidaat op de lijst heeft staan. Kristof Valgaeren, student archeologie, is nog 18 op de kiesdag, terwijl Staf Pasmans, de gepensioneerde zaakvoerder van de bekende zaak ‘Pasmans’, er 81 is. Samen zijn ze 99 jaar oud.

“Het bewijst dat we een sterke en diverse ploeg hebben. Zowel jong als oud vinden bij ons hun gedacht,” stelt Erik Block, de trotse lijsttrekker, “Dat is het mooie aan onze ploeg: een mooie afspiegeling van onze gemeente, vol energie om met iedereen samen iets moois van Schoten te maken. Het talent van de jonge garde en de steun van enkele prominente Schotenaren geeft heel wat vertrouwen.”

 

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookies Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.